image1

Ostatné výsledky Starší žiaci II. liga BFZ SZRL

26 kolo 09-10.06.2018


So.09:30 FK Rača BA - ŠK Žolík MA 6:0 (2:0)

So.10:00 FKP Dúbravka - NMŠK 1922 BA 4:1 (1:1)

So.10:30 ŠK Šenkvice - OFK Dunajská Lužná 4:1 (2:0)

Ne.09:00 ŠK Svätý Jur - MŠK Iskra Petržalka 2:0 (2:0)

Ne.09:30 ŠK Vrakuňa BA - PSČ Pezinok 4:4 (2:1)

Ne.10:00 PFA ŠTK Šamorín - MŠK Senec 3:4 (2:1)


25 kolo 02-03.06.2018

So.10:00 NMŠK 1922 BA - ŠK Bernolákovo 0:5 (0:2)

So.10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Svätý Jur 1:7 (0:2)

So.12:45 MŠK Iskra Petržalka - MŠK Senec 0:8 (0:3)

Ne.09:30 ŠK Žolík MA - ŠK Šenkvice 1:4 (0:3)

Ne.09:30 PSČ Pezinok - FK Rača BA 2:0 (1:0)

Ne.10:00 PFA ŠTK Šamorín - FKP Dúbravka 6:1 (2:1)


24 kolo 26-27.05.2018

So.10:00 FKP Dúbravka - MŠK Iskra Petržalka 2:4 (1:4)

So.10:00 ŠK Bernolákovo - PFA ŠTK Šamorín 6:0 (1:0)

So.10:30 ŠK Šenkvice - PSČ Pezinok 0:2 (0:0)

So.14:00 MŠK Senec - OFK Dunajská Lužná 11:0 (3:0)

Ne.09:00 ŠK Svätý Jur - ŠK Žolík MA 3:1 (0:0)

Ne.09:30 ŠK Vrakuňa BA - FK Rača BA 4:1 (4:0)


23 kolo 19-20.05.2018

So.09:30 FK Rača BA - ŠK Šenkvice 3:2 (2:0)

So.10:00 NMŠK 1922 BA - ŠK Vrakuňa BA 2:2 (0:1)

So.10:00 OFK Dunajská Lužná - FKP Dúbravka BA 3:1 (1:0)

So.12:45 MŠK Iskra Petržalka - ŠK Bernolákovo 0:13 (0:8)

Ne.09:30 ŠK Žolík MA - MŠK Senec 0:6 (0:3)

Ne.09:30 PSČ Pezinok - ŠK Svätý Jur 2:0 (1:0)


22 kolo 12-13.05.2018

30.03 MŠK Senec - PSČ Pezinok 4:2 (2:1)

So.10:00 FKP Dúbravka - ŠK Žolík MA 3:3 (2:1)

So.10:00 ŠK Bernolákovo - OFK Dunajská Lužná 13:0 (8:0)

So.10:00 NMŠK 1922 BA - PFA ŠTK Šamorín 3:4 (0:2)

Ne.09:00 ŠK Svätý Jur - FK Rača BA 3:2 (1:1)

Ne.09:30 ŠK Vrakuňa BA - ŠK Šenkvice 3:3 (0:1)


21 kolo 08.05.2018

Ut.10:00 FK Rača BA - MŠK Senec 0:6 (0:1)

Ut.10:00 ŠK Šenkvice - ŠK Svätý Jur 3:1 (1:1)

Ut.17:30 PFA ŠTK Šamorín - ŠK Vrakuňa BA 4:0 (0:0)

Ut.17:30 MŠK Iskra Petržalka - NMŠK 1922 BA 0:0

Ut.17:30 ŠK Žolík MA - ŠK Bernolákovo 0:7 (0:3)

Ut.17:30 PSČ Pezinok - FKP Dúbravka BA 4:0 (1:0)


20 kolo 05-06.05.2018

So.10:00 FKP Dúbravka BA - FK Rača BA 1:4 (1:1)

So.10:00 ŠK Bernolákovo - PSČ Pezinok 7:0 (5:0)

So.10:00 NMŠK 1922 BA - OFK Dunajská Lužná 1:0 (1:0)

So.14:00 MŠK Senec - ŠK Šenkvice 2:0 (2:0)

Ne.09:30 ŠK Vrakuňa BA - ŠK Svätý Jur 1:3 (0:2)

Ne.14:15 PFA ŠTK Šamorín - MŠK Iskra Petržalka 12:0 (7:0)


19 kolo 28-29.04.2018

So.09:30 FK Rača BA - ŠK Bernolákovo 1:10 (0:5)

So.10:00 OFK Dunajská Lužná - PFA ŠTK Šamorín 1:3 (0:2)

So.10:30 ŠK Šenkvice - FKP Dúbravka BA 3:1 (0:1)

So.12:45 MŠK Iskra Petržalka - ŠK Vrakuňa BA 2:4 (0:3)

So.14:00 MŠK Senec - ŠK Svätý Jur 4:0 (3:0)

Ne.09:30 ŠK Žolík MA - NMŠK 1922 BA 1:2 (0:1)


18 kolo 21-22.04.2018

So.10:00 FKP Dúbravka BA - ŠK Svätý Jur 0:2 (0:1)

So.10:00 ŠK Bernolákovo - ŠK Šenkvice 5:0 (2:0)

So.10:00 NMŠK 1922 BA - PSČ Pezinok 0:2 (0:0)

So.10:45 MŠK Iskra Petržalka - OFK Dunajská Lužná 1:1 (1:0)

Ne.09:30 ŠK Vrakuňa BA - MŠK Senec 0:11 (0:2)

Ne.10:00 PFA ŠTK Šamorín - ŠK Žolík MA 4:2 (3:1)


17 kolo 14-15.04.2018

So.09:30 FK Rača - NMŠK 1922 BA 1:2 (0:1)

So.14:00 MŠK Senec - FKP Dúbravka BA 8:2 (4:0)

Ne.09:00 ŠK Svätý Jur - ŠK Bernolákovo 1:2 (1:1)

Ne.09:30 MŠK Iskra Petržalka - ŠK Žolík MA 0:2 (0:1)

Ne.09:30 PSČ Pezinok - PFA ŠTK Šamorín 2:5 (1:2)

19.04 OFK Dunajská Lužná - ŠK Vrakuňa BA 2:5 (2:2)


16 kolo 07-08.04.2018

So.09:30 ŠK Bernolákovo - MŠK Senec 2:0 (1:0)

So.10:00 NMŠK 1922 BA - ŠK Šenkvice 1:1 (0:0)

So.10:00 PFA ŠTK Šamorín - FK Rača BA 3:0 (1:0)

So.10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Žolík MA 3:4 (2:2)

So.12:45 MŠK Iskra Petržalka - PŠC Pezinok 3:4 (3:1)

Ne.09:30 ŠK Vrakuňa BA - FKP Dúbravka BA 4:0 (3:0)


15 kolo 03.04.2018

Ut.16:30 ŠK Žolík MA - ŠK Vrakuňa BA 3:0 (1:0)

Ut.16:30 PŠC Pezinok - OFK Dunajská Lužná 6:0 (4:0)

Ut.16:30 MŠK Iskra Petržalka - FK Rača BA 0:1 (0:1)

Ut.16:30 ŠK Šenkvice - PFA ŠTK Šamorín 3:2 (1:1)

Ut.16:30 ŠK Svätý Jur - NMŠK 1922 BA 3:3 (3:2)

Ut.16:30 FKP Dúbravka BA - ŠK Bernolákovo 0:14 (0:5)


13 kolo 04-05.11.2017

So.10:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Šenkvice 1:4 (0:3)

So.10:00 NMŠK 1922 BA - FKP Dúbravka BA 1:2 (0:1)

So.12:45 MŠK Iskra Petržalka - ŠK Svätý Jur 2:4 (1:2)

Ne.09:30 PŠC Pezinok - ŠK Vrakuňa BA 6:0 (3:0)

Ne.09:30 ŠK Žolík MA - FK Rača BA 3:0 (1:0)

Ne.10:00 PFA ŠTK Šamorín - MŠK Senec 3:1 (1:0)


12 kolo 28-29.10.2017

11.11 FK Rača BA - PŠC Pezinok 1:1 (1:0)

So.12:00 ŠK Bernolákovo - NMŠK 1922 BA 12:2 (0:0)

12.11 FKP Dúbravka BA - PFA ŠTK Šamorín 0:2 (0:1)

Ne.12:30 ŠK Šenkvice - ŠK Žolík MA 8:3 (6:1)

Ne.16:00 MŠK Senec - MŠK Iskra Petržalka 10:0 (4:0)

Ne.11:00 ŠK Svätý Jur - OFK Dunajská Lužná 4:1 (3:0)


11 kolo 21-22.10.2017

So.09:30 FK Rača BA - ŠK Vrakuňa BA 2:1 (2:1)

So.10:00 OFK Dunajská Lužná - MŠK Senec 0:1 (0:1)

So.12:45 MŠK Iskra Petržalka - FKP Dúbravka BA 3:1 (1:1)

Ne.09:30 PŠC Pezinok - ŠK Šenkvice 0:2 (0:2)

Ne.09:30 ŠK Žolík MA - ŠK Svätý Jur 5:2 (3:1)

Ne.10:30 PFA ŠTK Šamorín - ŠK Bernolákovo 1:1 (1:0)


10 kolo 14-15.10.2017

So.10:00 ŠK Bernolákovo - MŠK Iskra Petržalka 6:3 (3:0)

So.10:00 FKP Dúbravka BA - OFK Dunajská Lužná 4:0 (1:0)

So.10:30 ŠK Šenkvice - FK Rača BA 2:0 (1:0)

So.14:00 MŠK Senec - ŠK Žolík MA 2:0 (0:0)

Ne.09:00 ŠK Svätý Jur - PŠC Pezinok 0:0

Ne.09:30 ŠK Vrakuňa BA - NMŠK 1922 BA 2:1 (1:0)


9 kolo 07-08.10.2017

So.11:30 FK Rača BA - ŠK Svätý Jur 5:0 (2:0)

So.12:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Bernolákovo 0:10 (0:6)

So.12:30 ŠK Šenkvice - ŠK Vrakuňa BA 7:1 (5:1)

Ne.11:30 PŠC Pezinok - MŠK Senec 2:1 (2:0)

Ne.11:30 ŠK Žolík MA - FKP Dúbravka BA 4:0 (1:0)

Ne.12:00 PFA ŠTK Šamorín - NMŠK 1922 BA 3:0 (2:0)


8 kolo 01.09.2017

So.12:00 NMŠK 1922 BA - MŠK Iskra Petržalka 2:3 (1:2)

So.12:00 ŠK Bernolákovo - ŠK Žolík MA 1:4 (1:3)

So.12:00 FKP Dúbravka BA - PŠC Pezinok 0:3 (0:0)

So.14:00 MŠK Senec - FK Rača BA 3:1 (1:0)

Ne.10:00 ŠK Svätý Jur - ŠK Šenkvice 0:4 (0:2)

Ne.11:30 ŠK Vrakuňa BA - PFA ŠTK Šamorín 0:1 (0:0)


7 kolo 23-25.09.2017

So. 10:30 FK Rača BA - FKP Dúbravka BA 1:1 (1:1)

So. 14:00 MŠK Iskra Petržalka - PFA ŠTK Šamorín 0:3 (0:1)

Ne. 09:00 ŠK Šenkvice - MŠK Senec 0:0

Ne. 09:30 ŠK Svätý Jur - ŠK Vrakuňa BA 0:3 (0:1)

Ne. 09:30 PŠC Pezinok - ŠK Bernolákovo 2:1 (1:0)

Po. 17:00 OFK Dunajská Lužná - NMŠK 1922 BA 2:1 (1:0)


6 kolo 16-17.09.2017

So. 10:45 PFA ŠTK Šamorín - OFK Dunajská Lužná 1:0 (0:0)

So. 12:00 NMŠK 1922 BA - ŠK Žolík MA 1:1 (1:1)

So. 12:00 ŠK Bernolákovo - FK Rača BA 3:4 (1:2)

So. 12:00 FKP Dúbravka BA - ŠK Šenkvice 0:6 (0:3)

Ne. 11:30 ŠK Vrakuňa BA - MŠK Iskra Petržalka 3:1 (1:0)

Ne. 16:00 ŠK Svätý Jur - MŠK Senec 0:3 (0:1)


5 kolo 09-10.09.2017

Pi. 11:30 ŠK Šenkvice - ŠK Bernolákovo 2:2 (1:1)

So. 12:00 MŠK Senec - ŠK Vrakuňa BA 6:1 (2:0)

Ne. 11:00 ŠK Svätý Jur - FKP Dúbravka BA 1:0 (0:0)

Ne. 11:30 PŠC Pezinok - NMŠK 1922 BA 3:0 (3:0)

Ne. 11:30 ŠK Žolík MA - PFA ŠTK Šamorín 2:1 (0:0)

Po. 15:30 OFK Dunajská Lužná - MŠK Iskra Petržalka 0:7 (0:3)


4 kolo 01-02.09.2017

Pi. 11:30 PFA ŠTK Šamorín - PŠC Pezinok 0:1 (0:1)

So. 12:00 NMŠK 1922 BA - FK Rača B 1:2 (0:1)

So. 12:00 ŠK Bernolákovo - ŠK Svätý Jur 1:0 (1:0)

So. 12:00 FKP Dúbravka BA - MŠK Senec 3:4 (3:2)

Ne. 17:00 ŠK Vrakuňa BA - OFK Dunajská Lužná 7:2 (1:2)

Ne. 13:30 ŠK Žolík MA - MŠK Iskra Petržalka 0:1 (0:0)


3 kolo 29.08.2017

Ut. 11:30 PŠC Pezinok - MŠK Iskra Petržalka 0:0

Ut. 12:00 FKP Dúbravka BA - ŠK Vrakuňa BA 5:0 (4:0)

Ut. 12:30 ŠK Šenkvice - NMŠK 1922 BA 7:0 (3:0)

Ut. 15:15 FK Rača BA - PFA ŠTK Šamorín 3:0 (2:0)

Ut. 16:00 MŠK Senec - ŠK Bernolákovo 4:5 (0:3)

Ut. 17:00 ŠK Žolík MA - OFK Dunajská Lužná 6:0 (3:0)


2 kolo 26-27.08.2017

NMŠK 1922 BA - ŠK Svätý Jur 7:0 (3:0)

ŠK Bernolákovo - FKP Dúbravka BA 4:1 (0:1)

OFK Dunajská Lužná - PŠC Pezinok 1:8 (0:3)

FK Rača BA - MŠK Iskra Petržalka 4:2 (2:1)

ŠK Vrakuňa BA - ŠK Žolík MA 0:7 (0:5)

PFA ŠTK Šamorín - ŠK Šenkvice 0:7 (0:5)